• Facebook
  • Twitter
  • Google

Avrupa UEFA Avrupa Ligi

18:00
Dinamo Minsk (1)
(1) Rabotnički
18:00
Lyngby (1)
(0) Slovan Bratislava
19:00
VPS (0)
(2) Brøndby
19:00
Trakai (1)
(2) Norrköping
19:00
Mladá Boleslav (3)
(2) Shamrock Rovers
19:00
Sūduva (2)
(0) Liepāja
19:00
HJK (1)
(3) Škendija 79
19:30
Dinamo Brest (1)
(1) Rheindorf Altach
20:00
AIK (0)
(0) Željezničar
20:00
Olimpia (0)
(3) Apollon
20:00
AEK Larnaca (1)
(0) Cork City
20:00
Levski Sofya (0)
(1) Hajduk Split
20:00
Zira (1)
(3) Astra Ploieşti
20:00
Midtjylland (4)
(2) Ferencváros
20:00
Brann (1)
(0) Ružomberok
20:00
Odd Grenland (1)
(0) Vaduz
20:00
Bnei Yehuda (1)
(1) Trenčín
20:30
Botev Plovdiv (1)
(1) Beitar Jerusalem
20:30
Utrecht (0)
(0) Valletta
20:30
Galatasaray (0)
(2) Östersunds FK
20:30
Fola Esch (0)
(1) İnter Bakı
20:45
Luzern (0)
(2) Osijek
21:00
Lech Poznań (2)
(3) Haugesund
21:00
Skënderbeu Korçë (1)
(1) Kairat
21:00
Domžale (2)
(1) Valur
21:00
AEL (1)
(0) Progrès Niedercorn
21:30
Mladost (1)
(0) Sturm Graz
21:30
Jagiellonia Białystok (1)
(1) Qabala
21:30
Crvena Zvezda (1)
(1) Irtysh
21:45
Gorica (0)
(2) Panionios
21:45
Široki Brijeg (1)
(1) Aberdeen
22:00
Fehérvár (3)
(0) Kalju
22:15
KR (1)
(3) Maccabi Tel Aviv

Brezilya Seri A

01:30
MS
Santos
Chapecoense
01:30
MS
Vitória
Grêmio
03:00
MS
Ponte Preta
Coritiba
03:00
MS
Avaí
Corinthians
03:45
MS
Flamengo
Palmeiras
03:45
MS
São Paulo
Vasco da Gama
03:45
MS
Atlético Mineiro
Bahia
01:30
Fluminense
Cruzeiro
02:00
Sport Recife
Atlético GO
03:00
Atlético PR
Botafogo

Arjantin Arjantin Kupası

01:00
MS
Argentinos Juniors
Instituto

Kuzey / Orta Amerika CONCACAF Gold Kupası

01:00
MS
Kosta Rika
Panama
04:00
MS
Amerika Birleşik Devletleri
El Salvador
02:30
Jamaika
Kanada

Amerika Birleşik Devletleri ABD Majör Lig

02:30
MS
Montreal Impact
Philadelphia Union
02:30
MS
New York RB
SJ Earthquakes
02:30
MS
New York City
Toronto
03:00
MS
Minnesota Stars
Houston Dynamo
05:30
MS
LA Galaxy
Whitecaps
05:30
MS
Portland Timbers
Real Salt Lake
05:30
MS
Seattle Sounders
DC United

Dünya Klüpler Dostluk Maçları

05:00
İPT.
Tigres UANL
Juventus

Dünya International Champions Cup

03:05
MS
Roma
PSG

Brezilya Copa Paulista

02:00
MS
Linense
Penapolense
02:00
MS
Inter de Limeira
Taboão da Serra

Haberler

Son Yorumlar

Bizden Haberler