• Facebook
  • Twitter
  • Google

Türkiye Kupa

13:00
İnegölspor
Yeni Malatyaspor
14:00
Düzyurtspor
Gümüşhanespor
14:30
Batman Petrolspor
Göztepe
15:00
Erzin Belediyespor
Fatih Karagümrük
15:00
Kozan Belediyespor
Adanaspor
15:00
Denizlispor
Düzcespor
15:00
Hacettepe
Yeni Altındağ BS
15:00
Keçiörengücü
Silivrispor
15:00
Kastamonuspor
Ofspor
15:00
Hatayspor
Ergene Velimeşespor
15:00
Sancaktepe Belediye
Elazığspor
15:30
Kocaeli Birlikspor
Edirnespor
15:30
Bergama Belediyespor
Sarıyer
15:30
Tuzlaspor
Zonguldak Kömürspor
15:30
Yeşil Bursa
Karşıyaka
16:00
Giresunspor
Cizrespor
17:00
Altay
Erzurum BB
18:00
Bucaspor
Pendikspor
18:00
Altınordu
Sultanbeyli Belediye
19:00
Gaziantepspor
Tire 1922
19:00
Adana Demirspor
Bayrampaşaspor
19:00
Manisaspor
Arsinspor
19:00
Samsunspor
Ankara Demirspor
20:30
Fethiyespor
Nazilli Belediyespor
20:30
Bursaspor
Tarsus İdman Yurdu

Almanya Bundesliga

19:30
Köln
Eintracht Frankfurt
21:30
Hertha BSC
Bayer Leverkusen
21:30
Freiburg
Hannover 96
21:30
Hamburger SV
Borussia Dortmund
21:30
Mainz 05
Hoffenheim

İspanya Premier Lig

23:00
MS
Barcelona
Eibar
21:00
Athletic Club
Atlético Madrid
21:00
Leganés
Girona
22:00
Deportivo La Coruña
Deportivo Alavés
23:00
Sevilla
Las Palmas
23:00
Real Madrid
Real Betis

İtalya Serie A

19:00
Benevento
Roma
21:45
Atalanta
Crotone
21:45
Cagliari
Sassuolo
21:45
Genoa
Chievo
21:45
Hellas Verona
Sampdoria
21:45
Juventus
Fiorentina
21:45
Lazio
Napoli
21:45
Milan
SPAL
21:45
Udinese
Torino

İngiltere Lig Kupası

21:45
Everton
Sunderland
21:45
Arsenal
Doncaster Rovers
21:45
Chelsea
Nottingham Forest
22:00
West Bromwich Albion
Manchester City
22:00
Manchester United
Burton Albion

İspanya İspanya Kupası

21:00
Formentera
UD Logroñés
21:00
Córdoba
Tenerife
21:15
Gimnástica Segoviana
Ponferradina
21:30
CD Calahorra
Fuenlabrada
21:45
Talavera
Cartagena
22:00
Hércules
Elche
22:00
Cádiz
Osasuna
22:30
Real Murcia
UE Olot

İsviçre Süper Lig

21:00
Lausanne Sports
Zürih
21:00
St. Gallen
Basel
21:00
Young Boys
Luzern

Portekiz Lig Kupası

23:15
Benfica
Sporting Braga
18:00
Leixões
Paços de Ferreira

Hollanda Hollanda Kupası

18:00
Capelle
Roda JC
18:00
Swift
Vitesse
19:30
Scheveningen
Ajax
20:45
De Dijk
HHC
20:45
Katwijk
Ter Leede
20:45
Achilles '29
NAC Breda
20:45
VVSB
Telstar
20:45
Excelsior
Heerenveen
20:45
Staphorst
Koninklijke HFC
20:45
ONS Sneek
Twente
20:45
Ajax Amateurs
Utrecht
20:45
Apeldoorn CSV
Willem II
20:45
Lisse
Hoek
21:45
Feyenoord
ADO Den Haag

Avusturya Kupa

19:00
Salzburg II
Sturm Graz
19:30
Union Vöcklamarkt
Avusturya Viyana
20:00
Parndorf
Mattersburg
20:00
Bad Gleichenberg
Admira
20:00
Gurten
Rheindorf Altach
21:30
Elektra
Rapid Viyana

İskoçya Lig Kupası

21:45
Dundee
Celtic

Rusya Kupa

12:00
Luch Vladivostok
Anzhi Makhachkala
15:00
Shinnik
Ural
15:00
Tambov
Arsenal-Tula
15:00
Gazovik Orenburg
Rubin Kazan'
15:00
Tom' Tomsk
Krasnodar
17:00
Avangard Kursk
CSKA Moskova
17:00
Tyumen
Ruan-Tosno
18:00
Volgar-Gazprom
Rostov
18:30
Spartak Nal'chik
Dinamo Moskova
19:00
Kuban' Krasnodar
Spartak Moskova

Yunanistan Kupa

ERT.
Iraklis
OFI
16:00
Platanias
Apollon Smirnis
18:15
PAOK
Levadiakos
20:30
AEK Athens
Lamia
16:00
Atromitos
Kerkyra
18:15
Panachaiki
Anagennisi Karditsas
20:30
Panathinaikos
Larissa

Almanya 2. Bundesliga

19:30
Eintracht Braunschweig
Greuther Fürth
19:30
Dynamo Dresden
Arminia Bielefeld
19:30
Heidenheim
Darmstadt 98
19:30
Fortuna Düsseldorf
Jahn Regensburg

Arjantin Arjantin Kupası

03:10
MS
Independiente
Atlético Tucumán
00:00
Atlanta
Pacífico

Güney Amerika Südamerikana Kupası

01:15
MS
Estudiantes (0)
(1) Nacional Asunción
03:45
MS
Junior (0)
(0) Cerro Porteño

İsveç Allsvenskan

20:00
Halmstad
Kalmar
20:00
Östersunds FK
Malmö FF
20:00
Jönköpings Södra
Sirius
20:00
Hammarby
IFK Göteborg

Amerika Birleşik Devletleri ABD Majör Lig

02:00
Atlanta United
LA Galaxy
02:30
Toronto
Montreal Impact

İsviçre Challenge Lig

21:00
Chiasso
Aarau
21:00
Neuchâtel Xamax
Servette
21:00
Rapperswil-Jona
Wil

Japonya İmparator Kupası

13:00
Matsumoto Yamaga
Vissel Kobe
13:00
Urawa Reds
Kashima Antlers
13:00
Cerezo Osaka
Nagoya Grampus
13:00
Tsukuba University
Omiya Ardija
13:00
Yokohama F. Marinos
Sanfrecce Hiroshima
13:00
Parceiro Nagano
Júbilo Iwata
13:00
Kawasaki Frontale
Shimizu S-Pulse
13:00
Gamba Osaka
Kashiwa Reysol

Ukrayna Kupa

16:00
Kolos Kovalivka
Illychivets
16:00
Zhemchuzhyna Odesa
Stal Dniprodzerzhynsk
16:00
Tavriya
Zirka
16:00
Ahrobiznes Volochysk
Veres
17:00
Helios
Desna
18:00
Avanhard Kramators'k
Vorskla
18:00
Inhulets'
Arsenal Kiev
18:00
Prykarpattia
Karpaty
19:00
Dnipro-1
Hirnyk-Sport
19:00
Demnya
Lviv

Polonya Kupa

18:45
Górnik Zabrze
Sandecja Nowy Sącz
21:45
Korona Kielce
Wisła Kraków

Hırvatistan Hırvatistan Kupası

16:30
Borac Imbriovec
Dinamo Zagreb
16:30
Vrbovec
Rijeka
16:30
Oriolok Oriovac
Hajduk Split
16:30
Bedem
Lokomotiva
16:30
Croatia Zmijavci
Slaven Koprivnica
16:30
Radnik Sesvete
Split
16:30
Nehaj
Osijek
16:30
Dakovo-Croatia
Istra 1961
16:30
Nedelišće
Inter Zaprešic
16:30
Bjelovar
Zagreb
16:30
Rudeš
Vinogradar
16:30
Zagora
Šibenik
16:30
Gorica
GOŠK Dubrovnik
16:30
Novigrad
Zelina
19:00
Varaždin
Cibalia

Çek Cumhuriyeti Kupa

17:00
Sokol Zivanice
Sigma Olomouc
17:00
Hodonín-Šardice
Slovan Liberec
17:00
HFK Olomouc
Hradec Králové
17:00
Jiskra Domažlice
Dukla Prag
18:00
Hanácká Slávia Kroměříž
Karviná
18:00
Mladá Boleslav
Příbram
18:00
Jablonec
Viktoria Žižkov
18:00
Vysočina Jihlava
Baník Sokolov
19:15
Znojmo
Sparta Prag
19:30
Slavia Prag
Třinec

Norveç Norveç Kupası

21:15
Vålerenga
Sarpsborg 08

Avrupa Premier League International Cup

21:00
Villarreal U23
Benfica U23

Haberler

Son Yorumlar

Bizden Haberler